Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

Serwis sprzętu ogrodniczego Proflora Serwis Adam Żołnierczyk

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Proflora to profesjonalny #SerwisSprzętuOgrodniczego, którego właścicielem jest Adam Żołnierczyk. Swoje usługi świadczymy od 1993 roku.

Jako profesjonaliści przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń ogrodniczych od dowolnych producentów. Proponujemy między innymi serwis odśnieżarek, kosiarek czy też agregatów prądotwórczych. Naprawy wykonamy z pomocą oryginalnych części, które zdobywamy ze sprawdzonych źródeł. W ten sposób znacznie przedłużamy żywotność każdego z urządzeń oraz niwelujemy konieczność wykonania ich pełnego remontu.

Nasza oferta to także naprawa sprzętu budowlanego. W związku z tym często współpracujemy z firmami, którym proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

W uzupełnieniu proponujemy sprzedaż urządzeń oraz części zamiennych.

Zapraszamy!

#serwiskosiarek #odśnieżarkinaprawa #agregatyprądotwórcze #sprzętogrodniczy #ogrodnictwo #naprawasprzętubduowlanego #sprzętrolniczy #naprawasprzętuchińskiego #sprzędażsprzętuogrodniczego

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać. Serwis i naprawa, Nasza firma prowadzi usługi Naprawa odśnieżarek w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!