Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

rower kontra pirat z BMW

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Chcesz pomóc w rozwoju kanału?
Sprawdź: https://patronite.pl/samochodoza
https://www.facebook.com/samochodoza/

Przystanek Kostrzewskiego 02 przy ul. Sobieskiego 102a, po raz kolejny. Tutaj zawsze jest co nagrywać i jeszcze długo będzie.

Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną – SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na tym kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Tagi: warszawa samochodoza stop cham wypadki samochody polscy kierowcy rower kontra pirat z BMW

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać. Serwis i naprawa, Nasza firma prowadzi usługi Naprawa odśnieżarek w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

39 thoughts on “rower kontra pirat z BMW

  1. Ja wiem że filmik trochę nieświeży dlatego jeśli nie będzie odzewu to nie ma problemu. Tam przed tym blokiem co był sklep motocyklowy wyraźnie były miejsca parkingowe. To w jaki legalny sposób mogą tam wjechać samochody? Jest jakaś droga z boku która jest dalej i ludzie jej nie używają czy po prostu tak jest to niemądrze zaplanowane i kierowcy nie mają innego wyjścia jak tylko przejechać po chodniku. Pozdrawiam wszystkich

  2. Zauważyłem , że w podobnych spornych sytuacjach gdy jeszcze ważyłem nieco ponad 120 kg i miałem 53 cm w ramieniu , gdy akcja rozgrywała się w ciepłe dni , absolutnie nitkt nie dyskutował (nawet kierowca, który zablokował wyjście przed drzwiami tramwaju na przystanku gdzie wysiada sie na ulicę, po którego mace po prostu wysiadłem – skoro zrobił wygodny schodek – robiąc wgniecania (znaczy wyszedł i coś mówił, ale absolutnie nie kozaczył). Teraz po intensywnej redukcji i w okresie gdy chodzi się w kurtce, ludzie jakby się ośmielili…. trzeba chyba olewać bo szkoda nerw… jakiekolwiek sytuacje i zachowywać zwyczajowe "tumiwisizmy". A tak całkiem poważnie…. nie mam auta, bo absolutnie nie znam się na tym całym przepisowym zamieszaniu , a taniej wychodzi raz na jakiś czas brać taxi (czyli mieć kierowcę). W moim mieście koszt utrzymania jakiegoś autka to równowartość brania 60x w miesiącu taxi czyli 2x każdego dnia licząc średnią trasę i średnią ceną. A to chyba rozsądniejsze tym bardziej, że faktycznie infrastruktura dla indywidualnego transportu, na tyle ile potrafię ocenić…. jest taka jaka jest i pewnie cząsto ulicochodnik jest wyborem alternatywnym nieco z przymusu.

  3. Sam zawsze staram się parkować prawidłowo a jeśli nie ma miejsc to jadę na płatny lub strzeżony. Jeżdżę dużo po Polsce i przez to że Lokalesy miejskie muszą 2km dojechać do pracy swoim "powozem" spędzam 25% czasu w korkach w dużych miastach przeliczając trasę np. 500km. Jeśli chodzi o Twoje filmy to odnosi się wrażenie, że jesteś rzeczywistym odzwierciedleniem Rudego z Blok Ekipy. Sam też prowokujesz celowo ludzi w tych samochodach, absolutnie nie życzę Ci źle ale trafisz na jakiegoś psychola na lewych numerach albo naćpanego i skończy się tak, że zostaniesz połamany albo dostaniesz nożem, bo są osobnicy dla których zdrowie czy życie nie ma znaczenia. Nagranie z telefonu w niczym Ci nie pomoże…

  4. Temu pajacowi z BMW, bym cały ten złom rozwalił i jego też jakby mi mój rower ruszył i nim rzucił. I żaden sąd nie ma prawa oceniać mojego zachowania. To konieczne i słuszne zachowanie. Aby takich bandytów było mniej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!