Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

German PG 168F/ Loncin LG200F 196cm3. Kopia Hondy GX 160/ GX200. Autopsja. Jak jest zbudowany. Cz. I

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Cześć, Witajcie. Zabieram się za silnik , który chyba najczęściej jest spotykany w różnego rodzaju maszynach, ogrodowo – budowlanych.
Mowa tu o Chińskim silniku German PG 168F. Występujący również pod innymi nazwami ;). Jest to kopia bardzo fajnego silniczka Hondy GX 160 , GX 200. Stosowanego w : agregatach prądotwórczych, motopompach, glebogryzarkach, zagęszczarkach, łuparkach hydraulicznych, myjkach ciśnieniowych, zacieraczkach do betonu jak również w pojazdach typu gokart . I wiele wiele innych.

Dzisiaj chciałbym się skupić, jedynie na jego rozkręceniu i ogólnym omówieniu.

Pozdrawiam wszystkich widzów i majsterkowiczów :).
#RPGarażowo, #GermanPG168F, #HondaGX160

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać. Serwis i naprawa, Nasza firma prowadzi usługi Naprawa odśnieżarek w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

18 thoughts on “German PG 168F/ Loncin LG200F 196cm3. Kopia Hondy GX 160/ GX200. Autopsja. Jak jest zbudowany. Cz. I

  1. Hej Piotr,
    Dzisiaj nadrabiam zaległości w oglądaniu Twoich filmów 🙂 Fajnie się ogląda! Dobre zbliżenia, widać co i jak… z ciekawości – gdzie kupujesz takie silniki ?

  2. Dokładnie tak!Ja bym nic nie honował.Jak koniecznie coś to max nowe pierścienie.To wygląda mi na żeliwną tuleję cylindra.Dlatego nic nie przeryło. Bo tuleja żeliwna, pierścienie tak samo twarde, nawet jak złapało jakieś drobne opiłki aluminiowe to z nich papkę zrobiło i to wylądowało w skrzyni korbowej , z olejem to wyglądaj tak jak na filmie, coś szara pasta. No ciekaw jestem co dalej zrobisz z tym gratem. Czekam na dalsze części remontu.Pozdrawiam Piotrek!

  3. Witam dziękuję za filmik przy niedzieli bedzie co oglądać😀mam pytanie chce kupic pile profesjonalnalna husqvarne z lat 2000 rozgladam sie za modelem 365 specjal co pan o niej sadzi pozdrawiam💪

  4. Witam materiał w Garażowo 100% super, napewno się przyda. Planuję zakup takiego silniczka w celu zainstalowania go do śrutownika. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!