Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

Odśnieżarka NAC STP196-56/40-K – Loncin G200F – 700 zł – najtańsza odśnieżarka, z gwarancją 2 lata.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Film przedstawia rozpakowanie, montaż i uruchomienie nowej odśnieżarki NAC STP196-56/40-K z silnikiem Loncin G200F – OBI.
Nie obyło się bez problemów i śmiechu. Ta maszyna ma dings – trzeba krzepy żeby ją uruchomić.
P. S. JEST ROZWIĄZANIE NA PROBLEM TRUDNEGO URUCHOMIANIA.
Bezwzględnie należy ustawić dzwignię gazu na max czyli na pozycję zając. Rozruch staje się leciutki, przy niewielkim szarpnięciu, jak w Fc150v. Trudny rozruch to wina małej ilości paliwa jaką gaźnik dozuje, dlatego w instrukcji jest napisane jak wół – podczas uruchamiania, przesuń dzwignię na zając, czyli na maksymalną dawkę.

Podczas montarzu nie instalujcie w kominku metalowej blaszko-sprężynki. Utrudni ona obracanie komina i przyczyni się do jego przymarzania, przez co nie da się go obracać.

Dodatkowa informacja. W tak prostej maszynie, nie ma układu różnicowego.
Dlatego do transportu, przestawiania, należy rozłączyć jedno koło z napędem, poprzez wyjęcie zawleczki. Można też odśnieżać, z jednym kołem napędzającym. W trudnych warunkach, gdy jest ślisko, śmiało można blokować dwa koła jednocześnie, w miejscu gdzie powinna być piasta, załączonymi zawleczkami.
Miłego oglądania, pozdrawiam.

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Odśnieżarka NAC STP196-56/40-K – Loncin G200F – 700 zł – najtańsza odśnieżarka, z gwarancją 2 lata.

  1. Od strony zaworów masz wlew oleju silnikowego z drugiej do sprawdzania poziomu dlatego dwa, korki, czasem nie lejj oleju do paliwa bo słyszę i widzę że nie masz pojęcia o mechanice olej i nie pierdol o jakimś pasowaniu ciasnym, a olej to syntetyk ma parametry do niskich temperatur

  2. Czy montował Pan jakas wygięta blaszkę w okolicy pierścienia łączącego komin z odśnieżarka? Zostala mi, komin sie obraca bez problemu a nie widzę zastosowania dla niej. Schemat budowy pokazuje właśnie tamte okolice…

  3. Witam – łowca promocji z Pana 😀 – i tak trzymać.
    Także mam Loncina , maszyna daje rady , przydaje się raz na 3-4 lata , ale jak spadnie śnieg tylko się cieszyć jak miło pracuje maszyna , i mniejszym nakładem sił jest odśnieżone – pozdrawiam.

  4. Witam mam problem z odpaleniem sprzetu a dopiero ja przywiozlem z marketu tam nic nie mowili czy lac olej czy nie czy juz jest zalany ???? Maszyna byla na wystawie . Nie chce odpalac . Proszę o jakas pomoc

  5. Witam Pana. Dzisiaj kupiliśmy z mężem taką samą odśnieżarkę. Nie mieliśmy takiego szczęścia jak Pan bo cena do zapłaty wyniosła 1549zl. Mam pytanie jaki olej do przekładni. I po montażu pozostało nam niby dwie małe doniczki. Do czego to przyczepić. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!