Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

Odśnieżarka NAC STP196-56/40-K – Loncin G200F – w ciężkim boju, po burzy śnieżnej 16.01.2021.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Film przedstawia ciężkie warunki pracy odśnieżarki Nac, po przejściu burzy snieżnej 16.01.2021 roku.
Podczas tak trudnych warunków ujawnił sie problem. Kominek odrzucający śnieg zaczął przymarzać i były kłopoty z przestawieniem na drugą stronę. Czym jest to spowodowane? Otóż razem ze śniegiem, kominem wentylowane jest lodowate powietrze z dużą intensywnością, to one powoduje oblodzenie.

Rozebrałem kominek i rzeczywiście były tam krople wody. Ale to chyba nie to było problemem. Zimne powietrze tak schładza plastik, że zaciska się on i blokuje, dodatkowo zauważyłem niedopracowania i nie obrobione dokładnie powierzchnie trące, po produkcji z wtryskarki. Wyszlifowałem powierzchnie, nasmarowałem smarem grafitowym (dlaczego grafitowym, by nie reagował z wodą i by nie robiła sie biała mazia, jełczejąca latem).
Tak nasmarowany komin złożyłem, zdecydowanie lżej się kręci.

!!! Acha, ja od nowości nie zamontowałem takiej wygietej blaszki sprężynki do blokowania komina, na zasadzie zatrzasku. Zrobiłem tak bo przypuszczałem, że mogą być tego rodzaju problemy. Wam również odradzam, pogłebi on problemy przymarzania komina.
W środę znowu mają być intensywne opady, to sprawdzę czym poprawki skutkują.

20 stycznia, środa, przesmarowany i wyszlifowany kominek nie przymarza, nie blokuję się!

Pozdrawiam serdecznie.

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać. Serwis i naprawa, Nasza firma prowadzi usługi Naprawa odśnieżarek w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

6 thoughts on “Odśnieżarka NAC STP196-56/40-K – Loncin G200F – w ciężkim boju, po burzy śnieżnej 16.01.2021.

  1. Tylko jakby wszyscy poszli w taka technike i poodpalali rano te cuda to co maja powiedsiec ci co wrocili z nocki z pracy i chca spac. Przeciez to robi mase halasu. A druga strawa sniech na 10 cm po i lopata szybko idzie. Ciekawe jak by bylo min pol metra mokrego, zbitego sniegu?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!