Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

Odśnieżarka NAC STP196-56/40-K – Loncin G200F – w boju, pierwszy śnieg, zima 2020/2021.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Film demonstruje użytkowanie odśnieżarki Nac, chyba najtańszej na rynku. Jest to maszyna prosta, pozbawiona w napędzie układu różnicowego. Przedstawiam jak ją udoskonalić w tym względzie by przyjemniejsze było jej użytkowanie.
Omawiana odśnieżarka dość daleko odrzuca śnieg, ale nie jest to 12 m. Maksymalnie około 5m. No zobaczymy jak będzie lekki suchy śnieg. Dziś odśnieżałem mokry śnieg i robiłem to na biegu najwyższym czyli trzecim, bo niewiele tego śniegu było. Szybko się odśnieżało.
Oczekuję na grubszą warstwę śniegu.
Silnik po postoju około 3 miesięcy odpalił bez problemu, lekko. Zauważyłem że należy powoli zmniejszać ssanie i dzwignie gazu.

Podczas montarzu nie instalujcie w kominku metalowej blaszko-sprężynki. Utrudni ona obracanie komina i przyczyni się do jego przymarzania, przez co nie da się go obracać.

Trwałość urządzenia nie jest znana, ale już wiem, że plecy i kregosłup mnie nie bolą. Słuszność zakupu udowodniona.
Miłego oglądania.

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

30 thoughts on “Odśnieżarka NAC STP196-56/40-K – Loncin G200F – w boju, pierwszy śnieg, zima 2020/2021.

 1. Gaz na maxa na zimnym silniku? Nigdy w życiu. Te silniku przy ustawieniu odpowiednio minimalnych obrótów palą na samym ssaniu. Po chwili zwalniacie ssanie i pozwalacie mu się nieco zagrzać. Dopiero po tym na obroty i do roboty.

 2. Ja wyczytalem, ze przy rozruchu z zimnego silnika wlaczamy ssanie a manetka gazu na 75%. Pochodzi tak z 10-15 sek. a potem wyłaczamy ssanie i można dac gaz na maksa.
  A pytanko mam jeszcze: tam leje się czystą benzynę czy mieszankę?
  Pozdrawiam.

 3. Fajny i przydatny sprzęt. Ja przy podobnej zacząłem na wyłączonym silniku kręcić wirnikiem aż coś przeskoczyło i od tego momentu nie mogę jej zapalić. Zima się skończy, a ja nie zdążę jej naprawić 🙂 Pozdrawiam

 4. Tej zimy zakupiłem stp196-61-k, wczoraj przy suchym śniegu dawała radę. Dzisiaj popadał mokry, ciężki śnieg i niestety po krótkiej chwili zapychał się wirnik.
  Zastanawiam się czy to wina śniegu, czy może niskich obrotów wirnika.

 5. Mam taki sam silnik ale żeby dawać gaz i ssanie na maxa to nie miałem potrzeby nigdy. Wystarczy ssanie, kilkadziesiat sekund i silnik pracuje równo. Myślę że wysokie obroty od startu raczej nie są dobrym pomysłem

 6. mam prawie identyczna już ok 6 lat i o dziwo dzis odpaliła po dłigim postoju na starym paliwie. ogólnie polecam. jedyne co to zrywa czasami przy śmigle- wirniku blokady ale to śrubką/gwoździem idzie zastąpić. czasem przydalo by się światło zew ale finalnie polecam nawet z tym silnikiem

 7. Aż chciało by się zobaczyć takie testy tak jak wyglądały kilka lat temu z dużą ilością śniegu przekraczająca 30-40cm ech jak to się mówi KIEDYŚ TO BYŁO 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!