Loading…

Serwis Odśnieżarek

Mobilny Mechanik Warszawa, nasza firma działa z dojazdem jako mobilny warsztat i serwis do odśnieżarek i spycharek śniegu.
Kontakt

Odpalanie kosiarki bez startera rozrusznika

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W tym filmie pokazuje ciekawy pomysł na odpalanie kosiarki spalinowej bez startera, potrzeba: wiatraki lub wkrętarki, śruby tak aby z główki można było wyciąć kwadrat 12x12mm, nakładki na klucz nasadowy 19mm i taśmy aby ta nakładka nie została po odpaleniu.

Facebook(kontakt, współpraca i zdjęcia z moich projektów): https://www.facebook.com/MajsterkowiczDaniel

Pobrane z Youtube Naprawa Odśnieżarki. PROFESJONALNY I NIEDROGI SERWIS ODŚNIEŻAREK. Naprawiamy urządzenia ogrodnicze, leśne, sprzęt budowlany i inne w Warszawie. Wykonujemy naprawy i serwis kosiarek na terenie Warszawy i okolic. W serwisie pilarki Stihl, kosiarki Viking i wiele innych elementów które nasz mechanik z dojazdem pomaga serwisować i naprawiać. Serwis i naprawa, Nasza firma prowadzi usługi Naprawa odśnieżarek w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Odpalanie kosiarki bez startera rozrusznika

  1. No fajnie gorzej jak nasadka się zluzuje i rozpedzona przez kielich na kole magnesowym wystrzeli w stronę, operatora ,dziecka czy zwierzęcia. Nie polecam. 🙁

  2. Hej. To znów Ja. Przy tym filmiku mam takie pytanie bo posiadam traktorek kosiarka z silnikiem tecumsech na szarpak (jak chcesz możesz ją zobaczyć u Mnie na kanale, może będzie Ci łatwiej odpowiedzieć) i próbowałem ją odpalić wiertarko-wkrętarką akumulatorową 20V, ale ta nie dała rady i się posypała 20nm mocy… Czy jak będę próbował odpalić wiertarką połączoną do sieci 230 to jest ona mocniejsza? I czy uda się rozruch? Co byś radził, jak ją odpalić?

  3. Czy kazda kosiare da sie tak odpalic bo nie widze u siebie tej pompki do podpompowania paliwa ? Czy jak nie mam jej to musze odpalic ja z ustawienia na sannie / max predkosc + trzymac gaz? Zawsze jak odpalalem to trzymalem na gazie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!